O nasJak to się zaczęło

Kiedy 13 listopada 2012 roku urodził się mój syn Leonard, zorientowałam się, że wśród moich trójmiejskich znajomych nie ma ani jednego rodzica. Zaczęłam więc szukać kontaktu z innymi rodzicami  w świecie wirtualnym. Z czasem jednak zdałam sobie sprawę, że byłoby miło móc spotkać się przy herbacie z innymi mamami bądź tatusiami aby porozmawiać o naszych rodzicielskich dylematach, popatrzeć jak nasze pociechy nawiązują pierwsze kontakty, być dla siebie nawzajem inspiracją.  Tak właśnie narodził się pomysł na stworzenie klubu rodzica, który udało mi się wcielić w życie dzięki udziałowi w projekcie „Zakładamy Kluby Mam” zrealizowanym przez FundacjęRozwoju Rodziny „rodzicdziecko.pl”.

O klubie

Klub ToTu to przestrzeń przyjazna rodzicom oraz ich małym dzieciom (0-3 lata), a także tym, którzy dopiero spodziewają się maleństwa.W klubie ToTu:
  • poznasz innych rodziców oraz ich dzieci z okolicy
  • dasz szansę swojemu dziecku na integrację z rówieśnikami
  • w miłej i luźnej atmosferze wymienisz się doświadczeniami
  • odnajdziesz wsparcie i inspiracje
  • weźmiesz udział w różnego rodzaju warsztatach i spotkaniach z ekspertami
Spotkania są bezpłatne. Obecnie spotykamy się w każdy poniedziałek o 11:45 w Centrum Rozwoju Rodziny przy ul. Nowe Ogrody 35 a zastępującą mnie gospodynią jest Ela :) O wszelkich zmianach informujemy na naszym fanpage'u na FB . Serdecznie zapraszamy! Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz